VELLA s.r.o.

Drtinovo náměstí, Náchod, 54701

Firma Vella s.r.o byla založena dnešními majiteli v roce 1989 v České Skalici a ještě pod názvem Vilko se zabývala výrobou takeláže, kování a dalších doplňků pro jachting a windsurfing.

V roce 1992 se firma přestěhovala do stávajících prostor v Náchodě - Bražci a působí zde již pod názvem Vella s.r.o. Do svého sortimentu postupně přibrala výrobu sportovních, převážně cyklistických potřeb, kde hlavně vývoj a výroba celé řady hustilek k jízdním kolům tvořili podstatnou část výrobního sortimentu firmy. Dále se věnovala především zakázkovému šití sportovního oblečení, výrobě mobilních reklamních bannerů, praporů a vlajek, zámečnickým a nástrojářským pracím. V nabídce je také velkoplošný tisk solventními inkousty, který umožňuje potisk PVC bannerů, samolepek, fotografií a dalších materiálů. Postupně se firma specializovala na digitální sublimační tisk textilu a jeho další zpracování.

Od Roku 2009 po rozšíření a modernizaci střediska šití a potisk metrového textilu se stala firma Vella s.r.o. jednou z mála firem v České republice zvládající komplexní služby sublimačního potisku textilu v návaznosti na jeho další vlastní zpracování. Díky vlastnímu grafickému studiu, včetně kompletní správy barev, zajistí firma i nejnáročnější zakázky. V návaznosti na vlastní strojírenskou výrobu, vlastní grafické studio a tým odborných pracovníků Vám může firma nabídnout velmi atraktivní a stále se rozšiřující textilní reklamu a reklamní služby vysoké kvality.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Petr Huček
Telefon: 777290684
E-mail: petr.hucek@vella.cz
Web: http://www.vella.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

vella@vella.cz | Informace přidány: 2015 Sep 25 19:49:28