STRATOS AUTO, spol. s r.o.

Bratří Štefanů 1002, Hradec Králové, 500 03

Logo firmy Naše společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1994. Od začátku se věnujeme autorizovanému prodeji a servisu užitkových a nákladních vozů IVECO. Začínali jsme jako menší rodinná firma se dvěma servisními halami a zázemím pro prodej nových vozů Iveco. Postupně jsme se vypracovali a dnes ve všech svých třech divizích (Iveco, BMW a Fiat Professional) zaměstnáváme přes 100 zaměstnanců.

Při přijímání zaměstnanců akceptujeme k doložení kvalifikace i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

V roce 2004 jsme se stali autorizovaným servisem BMW a za další tři roky (2007) jsme pro tuto značku postavili nejmodernější autosalon BMW v České republice. Od roku 2009 také zastupujeme značku FIAT Professional v segmentu užitkových vozidel.

18. října 2012, tedy téměř v den svých 18. narozenin, společnost STRATOS AUTO otevřela svůj druhý BMW autosalon, tentokrát v Praze na Proseku. V té době nejmodernější autosalon BMW v Evropě již tehdy splňoval standardy oficiálně platné pro rok 2013.

Pro všechny zastupující značky jsme pod hlavičkou STRATOS AUTO vystavěli nejen zcela nové servisní haly vybavené nejmodernějšími technologiemi, ale také moderní a prostorné autosalony, ve kterých si v klidu a v příjemném prostředí můžete vůz prohlédnout, vyzkoušet a otestovat.

V roce 2004, po dokončení rozsáhlé modernizace provozoven, jsme zavedli systém řízení kvality ISO 9001:2009.
Pro zvýšení rozsahu a komplexnosti naší nabídky služeb a zároveň také konkurenceschopnosti a zajímavosti pro zákazníky jsme v následujících letech vybudovali vlastní klempírnu, lakovnu a myčku nákladních i osobních vozidel a vybavili je tím nejmodernějším, co bylo k dispozici.

Za svůj status stabilní české firmy vděčíme především svému majiteli panu Martinovi Strakošovi, který je jejím zakladatelem a jediným majitelem. Pan Strakoš si vzal za své to, co pro něj znamenal legendární soutěžní speciál, vůz Lancia Stratos. Vůz tento název dostal díky futuristickým tvarům, které jakoby přicházeli ze stratosféry.

To, co pro pana Strakoše znamenal a znamená vůz Lancia Stratos, se rozhodl neustále si připomínat právě názvem své společnosti. Myšlenku, která se podařila kdysi zhmotnit vizuálně tímto vozem, vštěpuje svým podřízeným a zaměstnancům.

Kontakt

Kontaktní osoba Ivana Michálková
Telefon: +420721650200
E-mail: personalistika@stratosauto.cz
Web: http://www.stratosauto.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

personalistika@stratosauto.cz | Informace přidány: 2015 Jun 22 14:24:31