Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o.

Pod Můstkem 6, Rudná, 25219

Logo firmy U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.
Se svými 50 prodejnami stavebnin, které jsou k dispozici takřka ve všech regionech, tvoříme jednu z nejrozsáhlejších a nejdostupnějších síť prodejen se stavebními materiály v ČR.

V našich moderních obchodech, evropského standardu, můžete vybírat z více než 60 tisíc certifikovaných produktů té nejvyšší kvality od renomovaných výrobců z ČR i ze zahraničí.

Ve všech prodejnách je k dispozici kvalifikovaný a ochotný personál, který pomůže nejen při projektování staveb, ale i řešení Vašich nejnáročnějších požadavků. Zákazníkům poskytujeme celou řadu služeb - vizualizace koupelen, fasád, odborné poradenství, apod. Navíc při větších odběrech zajistíme dopravu po ČR zdarma.
Svým obchodním partnerům nabízíme ideální spojení domácí tradice s jistotou zahraničního kapitálu nadnárodního koncernu Saint Gobain, který působí ve více než 45 zemích celého světa a rozsahem svých obchodních aktivit se řadí mezi nejdůležitější investiční společnosti na světě.

Kontakt

Kontaktní osoba Jakub Benda
Telefon: 311 670 607
E-mail: benda.j@platforma.cz
Web: http://www.staviva.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

sgbdcz@seznam.cz | Informace přidány: 2014 Oct 29 16:16:54