ROBEX DK, s.r.o.

Slovany, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým výrobcem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. Úzkou specializací na stroje pro zpracování textilních materiálů, syntetických materiálů a objemových pěn jsme se stali naprostou špičkou v tomto oboru a to nejen v rámci ČR ale i celého regionu EU.

Postupem času jsme zřídili vlastní konstrukční kancelář a vývojové centrum, také systém řízení zakázek je zdokonalen a prochází stále změnami. Snažíme se maximálně zefektivnit výrobu. Také v rámci odběratelsko dodavatelských vztahů se snažíme o nastolení ideálního stavu. Všechny kroky tak směřují ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Naše samostatná konstrukční kancelář je na špičkové úrovni a to nejen z pohledu software vybavení, ale i z pohledu zkušeností s vývojem strojů. Snažíme se zpřístupnit i českým firmám nejmodernější technologie. naše konstrukční kancelář již realizovala různorodé projekty mezi které namátkou patří například vývoj a konstrukce recyklační technologie na pojení pěnových hmot, pojení rozličných materiálů, obří převíjecí linky, automatické pokládací stoly, tavnou techniku, kopírovací a cnc stroje, odměřovací stroje, zatavovací a profilovací linky, různá řezací a ořezová pracoviště, vertikální i horizontální pily, počítadla kusů a mnoho jiných. V rámci rozšíření a využití výrobních kapacit naší firmy se také naše konstrukční kancelář podílela na vývoji tavné řezací techniky na polystyrén a izolace CleexCut (více naleznete zde).

Mimo standardních konstrukčních a vývojových prací zajišťujeme též technické návrhy ve strojírenství, automotive, energetiku a vývoj řídících systémů.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Jana Glazarová
Telefon: 499329269
E-mail: glazarova@robex-dk.cz
Web: http://www.robex-dk.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

glazarova@robex-dk.cz | Informace přidány: 2015 Oct 27 15:26:58