Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.

V Telčicích, Chvaletice, 53312

Logo firmy Pánové Zdeněk Pavliš a Jaroslav Hartmann začali podnikat jako fyzické osoby v roce 1990. Od roku 1991 se datuje počátek výroby protipožární techniky. V roce 1994 byla založena společnost s ručením omezeným Pavliš a Hartmann.

Postupně byly vybudovány vlastní výrobní kapacity, které úzce spolupracují s naší nástrojárnou. Základním kamenem výrobního programu firmy jsou hydrantové systémy, požární armatury a příslušenství požárních vodovodů. V neposlední řadě je to produkce nástrojárny, která vyrábí nástroje od střižných až po kokily, zápustky, formy pro lisování pryže, plastu a tlakové lití hliníku.

V roce 1999 byl zřízen nový závod v Týništi nad Orlicí, kde se za pomocí nejmodernější technologie a týmu specialistů vyrábějí požární hadice. Jejich tkaní probíhá v současné době převážně na tkalcovských stavech, které byly zkonstruovány a vyrobeny v mateřském závodě Pavliš a Hartmann, spol. s .r.o. ve Chvaleticích.

Stabilní kádr vysoce kvalifikovaných pracovníků je zárukou dalšího dynamického rozvoje podniku. Strojní vybavení je průběžně rozšiřováno tak, abychom uspokojili neustále rostoucí požadavky našich obchodních partnerů na technickou dokonalost a kvalitu výrobků, které produkujeme.

O tomto úsilí mimo jiné svědčí průnik naší produkce na náročný zahraniční trh.
Vyrábíme prvotřídní hydrantové systémy, které vynikají pevností, stabilitou a moderním vzhledem. Ocelové a nerezové skříňě hydrantů obsahují rameno, naviják, hadici,proudnici a ventil.

Nabízíme kalová a požární čerpadla vlastní konstrukce. Pořiďte si přenosné plovoucí požární čerpadlo pro hasiče či průmysl.

Dodáváme izolované požární hadice pro profesionální a amatérské hasiče i průmyslové využití. Pořiďte si požární hadice pro zásah, sport nebo přepravu vody s příměsí.

Dále požární proudnice pro sport a zásah s nízkou spotřebou vody a plynulým nastavením. Požární proudnice vyrábíme pro účinné hašení kompaktním i sprchovým proudem či mlhou.

Při přijímání zaměstnanců akceptujeme k doložení kvalifikace i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

Kontakt

Kontaktní osoba Marta Hartmannová
Telefon: +420466985980
E-mail: hartmannova@phhp.cz
Web: http://www.phhp.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hartmannova@phhp.cz | Informace přidány: 2015 Jun 15 14:47:43