NICOM, a.s.

Smetanova 3, Brno, 60200

Logo firmy NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 130 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Investujte chytře do vzdělávání v moderně zařízených učebnách vybavených klimatizací pod vedením profesionálních lektorů.

Školicí střediska NICOM můžete nalézt v Praze, Brně a Ostravě, ale díky mobilním notebookovým učebnám působíme po celé České republice . Poskytujeme uzavřená firemní školení a kurzy pro širokou veřejnost od začátečníků po pokročilé. Jsme autorizované školicí středisko firem Microsoft, Autodesk, Adobe, Corel a Zoner.

Ke zvýšení ceny na trhu práce našich klientů nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT, které určuje poptávka zaměstnavatelů. Získejte mezinárodně platné IT certifikáty ECDL, Autodesk a Pearson VUE. NICOM je pracovištěm Bilanční diagnostiky a tak zaručujeme kurzy s kompletním poradenstvím. V analýze kvality služeb NICOM jsme na špičkové úrovni – 95 % našich absolventů hodnotí naše kurzy více než dobře! Profesionalitu naší společnosti dokazuje také ISO 9001 certifikace pro oblast vzdělávání.

Pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

Kontakt

Kontaktní osoba Vít Straka
Telefon: 602323906
E-mail: straka@nicom.cz
Web: http://www.nicom.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

straka@nicom.cz | Informace přidány: 2015 Oct 20 16:14:03