MONTAN Plzeň s.r.o.

Klicperova 9, Plzeň, 30100

MONTAN Plzeň s.r.o.
Společnost MONTAN Plzeň s.r.o. je dodavatelem odlitků, výkovků, ozubených a opracovaných dílů s tradicí již od roku 1991. Produkty jsou dodávány na základě požadavků zákazníků a jejich výkresové dokumentace. Je kladen důraz na zajištění výroby dílů s ohledem na kvalitu, termín dodání a cenu.
Počátkem roku 2010 byla zahájena v dceřiné společnosti MONTAN Kutná Hora s.r.o. výroba elektrocentrál značky MiT (dále jen EC), s výkonem 5 - 16 kVA.
EC jsou poháněny čtyřtaktním motorem HONDA, u typů s motorem GX630-GX690 jsou použity motory již nové, dvouválcové (méně vibrací, lepší průběh momentů, méně škodlivých spalin, moderní konstrukce). Jako alternátor pro EC je použit synchronní alternátor značky SINCRO.
Všechny součásti EC, kromě motorů HONDA, jsou vyrobeny v Evropě.
Tyto elektrocentrály jsou zdrojem elektrické energie pro kompresory, vodní čerpadla, elektromotory, pily na kámen nebo pro jiná elektrozařízení.
Elektrocentrály od výkonu 10kVA, jedno i třífázové, používáme pro zhotovení Automatických záložních zdrojů. Záložní zdroj startuje po nastavené době výpadku sítě a zálohované obvody připojuje do cca 15 sekund.
V průmyslu i v civilním sektoru je řada aplikací a provozů, kde je nutné zajistit nepřetržité napájení elektrickým proudem i při výpadku elektrické sítě.
Zákazníky jsou malé i velké firmy (zálohování technologií, výroby, EPS, čerpadel, ČOV apod.), ale také soukromé osoby(zálohování RD, domácností, chalup a chat).

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba
Telefon: +420 377 333 911
E-mail: montan@montan.cz
Web: http://www.montan.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hlavacova@montan.cz | Informace přidány: 2015 Jul 15 10:30:42