MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o.

Stolín 107, Červený Kostelec, 54941

Firma MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o. vznikla v r. 1997 s většinovou účastí italské firmy MG Lavorazione Materie Plastiche S.p.A.

Mateřská firma byla založena v r. 1972 a dnes patří mezi přední výrobce fólií v Evropě. Má velké zkušenosti a úspěchy ve výrobě fólií pro různá odvětví průmyslu, jako např. potravinářské, papírenské, textilní, farmaceutické, i pro zemědělství.
Firma věnuje zvláštní pozornost výzkumným projektům. VALVEFILM®, FREEFILM® a WIEPAPER® jsou některé z materiálů, vyvinutých v laboratořích firmy.

Dceřiná společnost MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o. má sídlo v Červeném Kostelci v okrese Náchod. Výrobní provoz se nachází v Červeném Kostelci, v průmyslové zóně Stolín. Zde probíhá výroba vyfukovaného polyetylénu jedno- i vícevrstvého, výroba polypropylénu cast, dále výroba sáčků a pytlů a stáčení stretch fólií. Zároveň je tu k dostání ostatní produkce mateřské firmy a další balicí prostředky. Firma poskytuje zákazníkům poradenství v oblasti balení, kontaktuje je také přímo s výrobci balicí techniky, tuzemskými i zahraničními. Zboží zajišťuje včetně dodání zákazníkovi a garantuje jeho kvalitu. Vyráběné fólie mohou být také vhodné pro potravinářské použití. Firma je držitelem certifikátu dle normy ČSN EN ISO 9001: 2001.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Díky spolupráci s mateřskou firmou jsou neustále vyvíjeny nové materiály a stávající přizpůsobovány požadavkům zákazníků. Naší hlavní předností je schopnost reagovat na jejich požadavky, nejenom ve fázi vývoje a výroby, ale i rychlostí a flexibilitou dodávek. Dokážeme najít vhodná řešení pro specifické balení, díky dlouholetým zkušenostem obou firem.

Nabízíme:

Fólie - LDPE, PE a PP pro laminaci a potisk, LDPE pro horní krytí, LDPE VALVEFILM®, HDPE FREEFILM®, HDPE fólie, WIEPAPER®, PP fólie, Biodegradabilní fólie, Speciální fólie s TWIST efektem

Stretch fólie - LLD.PE stretch fólie ruční, LLD.PE stretch fólie strojní, LLD.PE stretch fólie potravinářská, LLD.PE stretch fólie potištěná

Sáčky - LDPE, HDPE, PP, PE expanzní, Odpadové pytle
Ostatní sortiment - Papírové tašky, Bublinkové fólie, Lepicí pásky, Vázací pásky, Ovíječe pro ruční fólii

Kontakt

Kontaktní osoba Karmínová Michaela Karmínová Michaela
Telefon: 491481687
E-mail: mg.italy@mgitaly.cz
Web: http://www.mgitaly.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

mg.italy@mgitaly.cz | Informace přidány: 2015 May 28 12:45:49