MAXPROGRES, s.r.o.

Traťová 1, Brno, 61900

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. byla založena v srpnu 1996 a v průběhu svého působení na trhu prošla progresivním vývojem.

Společnost nabízí především zabezpečovací technologie, ale i další tzv. doplňkové slaboproudé technologie. Zároveň poskytuje kompletní dodávky těchto technologií a to od návrhu, přes projekt a realizaci po následný 24 hodinový záruční a po záruční servis. Ve všech těchto činnostech patří společnost ke špičce v oboru.

Pracovníci společnosti tvoří profesionální a dynamický tým, který zvládá náročné a rozmanité projekty vyžadující vysokou odbornost. Důraz je kladen především na kvalitu, a to jak v nabízených produktech, tak i v poskytovaných službách. Kvalita a odbornost je zabezpečena pravidelnými školeními od výrobců těchto nabízených technologií.

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. klade vysoký důraz na ochranu veškerých informací, které souvisejí s plněním zakázek. Společnosti bylo vydáno osvědčení o tom, že je způsobilá zabezpečit ochranu utajovaných informací až do stupně utajení “Tajné”, včetně zajištění bezpečnosti informačního systému nakládajícího s utajovanými informacemi, který byl také certifikován NBÚ do stupně utajení “Tajné”. Zároveň je u většiny pracovníků prověřena osobnostní způsobilost podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti do stupně “Tajné“.

Společnost MAXPROGRES je výhradní distributor zabezpečovacích systémů francouzské společnosti HYMATOM SA pro Českou republiku. HYMATOM SA je špičkou v oblasti zabezpečovacích systémů, zejména pak kamerových systémů a systémů perimetrického střežení objektů.

Dále je společnost MAXPROGRES také výhradní distributor pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Slovinsko systému videorozhodčí „Re - Play“, používaný pro hokejová utkání.

Kontakt

Kontaktní osoba Kozlovský Vadim
Telefon: 724352322
E-mail: vadim.kozlovsky@maxprogres.cz
Web: http://www.maxprogres.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

vadim.kozlovsky@maxprogres.cz | Informace přidány: 2014 Sep 11 10:21:01