M E G A S - P spol. s r.o.

Zborovská 22a, Plzeň, 30100

Logo firmy Již druhé desetiletí společnost M E G A S – P spol. s r. o. nabízí kompletní výrobní servis od zpracování nabídky až po samotnou realizaci projektu pro zákazníky s vlastní technickou dokumentací. Jsme schopni odborně zabezpečit výrobu širokého spektra výrobků dle nejrůznějších požadavků zákazníka pro různé uplatnění výrobku od energetiky, výroby oceli či stavebního průmyslu.

Vedení firmy M E G A S – P spol. s r. o. vnímá a podporuje potřebu neustále se zvyšujících požadavků zákazníků na zajišťování dodávek v kvalitě, množství, konkurenčně schopné ceně a dohodnutém termínu. Neustálým zlepšováním řízení procesů, zvyšováním spolehlivosti a výkonnosti výrobních kapacit i pozitivních motivací všech zaměstnanců jsme schopni aktivně využít rostoucího potenciálu trhu a vytvářet silné, oboustranně výhodné partnerské vztahy se současnými i budoucími zákazníky.
V současné době společnost disponuje výrobními prostory o rozloze 10 500m² a venkovními manipulačními prostory – sklady 5000m². Vlečka ČD.

Výrobní možnosti:
- výroba přesných svařenců
- výroba staticky a dynamicky namáhaných konstrukcí
- nerezové svařence
- výroba přesných výpalků z plechu
- velkoobchod hutním materiálem
- povrchová úprava.

Kontakt

Kontaktní osoba Lucie Kurcová personální oddělení
Telefon: 736 634 772
E-mail: personalni@megas-p.cz
Web: http://www.megas-p.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

personalni@megas-p.cz | Informace přidány: 2015 Oct 23 10:38:01