JOSA s.r.o.

Masarykovo náměstí, Jílové u Prahy, 25401

Firma JOSA s.r.o. byla založena v roce 1992 jediným vlastníkem. Jsme úspěšnou strojírenskou firmou, která se může prokázat dlouholetými zkušenostmi v kovovýrobě. Jedná se o dělení materiálů téměř všemi dostupnými metodami. Máme bohaté zkušenosti se strojním obráběním a zpracováním plechu. Provádíme také svařování ocelových konstrukcí, tlakových nádob, těles kotlů na spalování biomasy, rotačních součástí, nerezu a hliníku, známými svařovacími metodami TIG, WIG, MIG, MAG za podpory techniků a ochranných plynů firmy Linde Gas.

Jsme výrobci průmyslových ventilátorů, svařovaných tlakových nádob, mechanických uzávěrů, podavačů a ostatních strojních součástí, dle zadání a výkresové dokumentace odběratelů.

Provádíme lakování výrobků mokrou cestou. Podle požadavku odběratelů můžeme v kooperaci zajistit pískování, práškové lakování, chromování, zinkování, kadmiování a černění.

Máme řadu spokojených odběratelů v ČR, Německu, Rakousku a Dánsku.

Máme vlastní nákladní dopravu, která nám umožňuje realizovat dodávky našim tuzemským a zahraničním odběratelům "Just in time".

Naše široká technologická základna nám dovoluje realizovat komplexní dodávky výrobků s hmotností do 5 000 kg, zahrnující následující technologie zpracování:

Řezání (laserem, vodním paprskem, plasmou, propanem, atd.);
Obrábění
Zpracování plechu
Svařování konstrukcí a tlakových nádob
Vyvažování (včetně protokolu o vyvažování)
Doprava

Haly jsou vybaveny mostovými jeřáby s nosností 5000 kg Za základní pilíře našeho úspěchu považujeme kvalifikovanou pracovní sílu, vynikající kvalitu výroby a striktní plnění termínů dodávek.

Z geografického hlediska máme výhodnou polohu na jihu České Republiky, s přímým silničním spojením s Rakouskem a Německem.

Používáme konstrukční program AUTOCAD: 2D,3D.; Autodesk Inventor.

Kontakt

Kontaktní osoba Šímová Alena
Telefon: 387929111
E-mail: info@josa.cz
Web: http://www.josa.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@josa.cz | Informace přidány: 2014 May 20 12:52:45