G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

1. máje 32, Karlovy Vary, 36006

Logo firmy Historie společnosti G.Benedikt se začala psát v roce 1882, kdy bratři Benediktové založili ve Dvorech továrnu na porcelán, která byla na počest svých zakladatelů pojmenována "Gebrüder Benedikt" První porcelánové výrobky pro hotely a restaurace se začaly vyrábět po roce 1958. Mezníkem ve vývoji společnosti G.Benedikt byl rok 1992. Závod se tehdy stal v rámci privatizace součástí koncernu Keramik Holding AG Laufen jako Hotelový porcelán Karlovy Vary a.s. Během existence této společnosti proběhl ve světě ojedinělý projekt transferu výroby světové proslulých značek Langenthal a Lilien do porcelánky ve Dvorech.
Roku 2002 firmu zakoupila česká společnost Polyflex, která převzala historický název G.Benedikt a přinesla kapitál potřebný k jejímu dalšímu rozvoji.
Současná firma G. Benedikt Karlovy Vary s.r.o. vyrábí stále sortiment pod svými obchodními značkami Lilien Austria , Langenthal Swiss. A jsou stejně jako výrobky značky G. Benedikt zaměřeny na profesionální klientelu pro hotely a gastronomii.
Naše výrobky jsou distribuovány do celé Evropy, USA a dalších zemí celého světa.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Ivana Hlinková
Telefon: 724984890
E-mail: ivana.hlinkova@gbkv.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

ivana.hlinkova@gbkv.cz | Informace přidány: 2015 Apr 29 15:09:04