ELIS-PLAST, spol. s r.o.

Chrást, 33003

Logo firmy Firma Elis-Plast spol s.r.o. byla založena 1.1.1991 jako jedna z dceřiných společností firmy Elis Plzeň, spol s r.o. a je ryze česká soukromá firma.
Firma vznikla privatizací střediska plastických hmot Škody Plzeň a.s. a ve svém prvopočátku se zabývala především výrobou dílů pro jednotlivé závody Škoda a.s. ( díly pro výrobu elektrických lokomotiv a trolejbusů ). V roce 1996 firma Elis-Plast spol. s r.o. koupila nové výrobní prostory a rozšířila svoje služby. Firma Elis-Plast spol. s r.o. zpracovává běžné a konstrukční termoplasty vstřikováním, vakuovým tvarováním a fluidním povlakováním. Poskytuje služby od zpracování technické dokumentace, zajištění výroby forem až po zhotovení konečných výrobků. Firma nabízí výrobu vstřikovaných dílů do hmotnosti 300 g, vakuově tvarovaných dílů do velikosti 1600 x 700 mm a maximální tloušťky 6 mm. Fluidní povlakování kovových předmětů se provádí polyamidem Rilsan popřípadně PE do maximální délky 1400 mm.
Převážnou část výroby firmy Elis-Plast spol. s r.o. tvoří plastové díly vyráběné na zakázku. Firma je schopna vyrábět různé plastové součásti podle výkresové dokumentace. Zbývající část výroby . která je přímo určena pro koncového zákazníka , tvoří výroba zahradního sortimentu, autotuning a nově také výroba budek pro rorýse a netopýry.

Kontakt

Kontaktní osoba Antonín Kabát
Telefon:
E-mail: elisplast@volny.cz
Web: http://www.elisplast.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

elisplast@volny.cz | Informace přidány: 2015 Feb 24 10:11:52