BOSAL ČR, spol. s r.o.

Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001

Logo firmy Společnost Bosal je jednou z předních výrobců v oblasti automobilového průmyslu, která byla založena v roce 1923 v holandském Alkmaaru. Současná centrála se nachází v Belgii, ve městě Lummen.
Bosal je jedním z nejvýznamnějších výrobců výfukových systémů pro osobní a nákladní automobily, katalyzátorů, tažných zařízení, střešních nosičů, zvedáků, ocelových trubek, regálů, autopříslušenství a dalších komponentů. Bosal Group po celém světě zaměstnává přes 5500 osob v cca 40ti výrobních závodech a 20ti distribučních centrech. Zákazníky Bosalu jsou významní výrobci automobilů z celého světa, stejně jako řada předních průmyslových konglomerátů.
V České republice je reprezentována jednotkou BOSAL ČR, spol. s r.o., zabývající se výrobou výfukových systémů a katalyzátorů se sídlem v průmyslové zóně Brandýs nad Labem u sjezdu z dálnice, přibližně 10 minut od Prahy (dostupnost i MHD).
Zaměstnáváme zde na 600 pracovníků ve výrobní i kancelářské části. Naši zaměstnanci se starají o to, abychom vždy uspokojili potřeby našich zákazníků. Komunikují s dodavateli, zajišťují potřebný materiál pro výrobu, kontrolu kvality před i po samotné výrobě, zabezpečují kvalitní výrobu produktů a jeho následnou přípravu k expedici.
Všichni usilujeme o to, abychom vytvořili příjemné a bezpečné pracovní prostředí pro nás pro všechny, i pro naše budoucí kolegy a kolegyně. Vážíme si zaměstnanců, kteří k práci přistupují s osobním nasazením a usilují o uplatnění vlastních schopností a zkušeností. Jako člen/ka našeho týmu máte možnost realizovat své nápady a pomoci nám neustále zlepšovat a posouvat naši společnost kupředu!

Kontakt

Kontaktní osoba Mgr. Petra Hylová
Telefon: +420326900877
E-mail: petra.hylova@eur.bosal.com
Web: http://czech.bosal.com/default.aspx

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

petra.hylova@eur.bosal.com | Informace přidány: 2014 Sep 2 14:51:27