Popis pracovní pozice

KONT.: Danii Afanasyev, e-mail: Afanasyev.daniil@gmail.com. Náplň práce: Vývoj software na bází Java EE. Řízení úkolů v týmu na základě Agile. Komunikace s architekty, analytiky, testery a jinými vývojáři. Analýza funkčních/nefunkčních požadavků. Zúčastnění procesu testování a dokumentování SW. Analýza pracovních kapacit. Provádění zpětné kontroly podle etap.
Požadavky:Zkušenost Java od 4 let. Zkušenost řízení lidi na základě Agile od 2 let. Jisté dovednosti Java SE8 (Java Core, Collections, Multithreading/Concurrency). Dovednosti a zkušenosti použití šablon vývoje: GoF, JavaEE Patterns, šablony integrace. Dovednosti a zkušenosti použití Hibernate, Web Service (SOAP, JAX-WS), RESTful Web Service (JAX-RS)
Zkušenost vývoje modulových a funkčních testů. Zkušenost práce s web-servery (Nginx) a servery aplikaci (Wildfly, Tomcat);Dovednosti teoretických základů vývoje databáze, zkušenost vývoje komplikovaných SQL-dotazů, zkušenost práce se systémy řízení databáze PostgreSQL, Oracle;Schopnost pracovat v týmu podle metodologie Agile.Výhodou, nikoli podmínkou jsou:
Zkušenosti s nástroji Continuous Integration, zkušenost nastavení prostředí a organizace procesů CI. Dobré dovednosti Spring Framework (IoC, JDBC, Transactions, JMS, Boot)
Zkušenosti práce s NoSQL (MongoDB, Apache Cassandra). Dovednosti JavaScript, AngularJS
Dovednosti a porozumění principů a metod při vývoji Failover systems. Angličtina Upper-Intermediate. Ruština Intermediate. Do dopisu vložte svoje CV a motivační dopis.


Firma: INESSOFTWARE s.r.o.
IČ: 05580099
Místo pracoviště: INESSOFTWARE s.r.o. 1, Praha
Forma: Pracovní poměr
Nástup od: 2017 Jan 23
Hrubá mzda: 37,500 Kč
Min vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Kontakt: Daniil Afanasyev, Afanasyev.daniil@gmail.com
Odpovědět

Oslovte zaměstnavatele a zajímejte se o toto volné místo.

Dostávejte informace o volných místech přímo do své e-mailové schránky!

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

mpsv.cz | Informace přidány: 2020 Jan 17 10:58:53