Popis pracovní pozice

Přijmeme do kolektivu spolupracovníka na pozici vedoucího kanceláře pro centrálu v (Praha, Opava, Frýdek-Místek, Brno, Chomutov). Hledáme uchazeče, který umí vést a motivovat tým kolegů, s citem pro manažerskou, organizační práci, komunikativního a cílevědomého jedince. Co Vám můžeme nabídnout? Vlastního výběr spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení, certifikaci u ČNB, nadstandardní ocenění za Vaši práci manažera (plus bonusy a firemní benefity – notebook, tarif), sekretářky, které aktivně vyhledávají obchodní příležitost pro celý tým (call centrum).
Náplň práce: vedení pohovorů s uchazeči o práci, vedení týmových porad, školení produktových a obchodních dovedností, školení na firemní software, motivování obchodního týmu, následný reporting za celou skupinu.
Pozice je vhodná pro: Absolventy středních a vysokých škol (ekonomické nebo finanční zaměření výhodou avšak ne podmínkou), podnikatele nebo manažery ve významných společnostech, osoby se zkušenostmi problematiky finančního trhu v ČR.
Požadavky: práce na PC, řidičský průkaz sk. "B", výborné komunikační schopnosti, organizační schopnosti, časová flexibilita, právní bezúhonnost
Pracovní vztah: pracovní poměr - plný úvazek, pružná pracovní doba
Nástup: 1. 4. 2015
Lokality nástupu: Frýdek-Místek, Opava, Chomutov, Brno, Praha


Firma: SMS finanční poradenství, a.s.
IČ: 25381512
Web: http://www.sms-as.eu
Místo pracoviště: Antonínovo nám. 92, Frýdek-Místek, 73802
Typ úvazku: Plný úvazek
Forma: Pracovní poměr
Nástup od: 2015 Apr 1
Hrubá mzda: 30,000 Kč
Min vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou
Kontakt: Veronika Žilavá, sms.jobs@volny.cz, 735161735
Odpovědět

Oslovte zaměstnavatele a zajímejte se o toto volné místo.

Dostávejte informace o volných místech přímo do své e-mailové schránky!

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

sms.jobs@volny.cz | Informace přidány: 2015 Feb 25 14:37:16