Popis pracovní pozice

Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta na pozici s těmito parametry:

Vaším úkolem bude:
• Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
• Podílet se na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
• Podílet se na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe v oblasti BOZP a PO 3 roky
• OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
• OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
• ŘP sk. B
• Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme:
• Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
• Služební automobil pro soukromé použití
• Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
• Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
• Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce
• Výraznou možnost odborného růstu v týmu desítek odborníků BOZP a PO
Místo: Pozor, hledáme nové kolegy ve více lokalitách!!!!
• Plzeń a okolí
• Ústecký kraj

Firma: CIVOP s.r.o.
IČ: 48115398
Web: http://www.civop.cz/volna-mista/
Místo pracoviště: K lindě 3, Praha, 19015
Typ úvazku: Plný úvazek
Forma: Pracovní poměr
Nástup od:
Hrubá mzda:
Min vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou
Kontakt: Kateřina Dvořáčková, personalni@civop.cz, 222119999

Oslovte zaměstnavatele a zajímejte se o toto volné místo.

Dostávejte informace o volných místech přímo do své e-mailové schránky!

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

recepce@civop.cz | Informace přidány: 2017 Aug 30 10:07:29