Popis pracovní pozice

Společnost Le-Investment, spol. s r.o. hledá vhodného uchazeče na pozici vrchní číšník pro 4 a 5* hotely v centru Prahy. Předchozí praxe v oboru podmínkou, příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, znalost ČJ, AJ podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou. Smysl pro detail a aktivní přístup k hostům. Zkušenosti s vedením týmu.
Přátelské a příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti. 8-hodinový provoz. Personální stravování. Možnost karierního rozvoje. Zaměstnanecké kurzy a školení. Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.Vaše materiály považujeme za diskrétní a bude s nimi nakládáno podle Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
PROHLÁŠENÍ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1, IČ: 25719041, vedená u rejstříkového soudu v Praze, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Le-Investment, spol. s r.o., prohlašuje, že osobní údaje v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a po uplynutí tří měsíců je zlikviduje a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.
POUČENÍ: Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat doporučeným dopisem do personálního oddělení Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1. Máte právo k přístupu k Vašim osobním údajům, a to na adrese Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1. Ochrana Vašich osobních údajů je dána § 21 zákona č. 101/2000 Sb.
U uchazečů akceptujeme Osvědčení o profesní kvalifikace dle NSK dle Zákona č.179/2006 Sb.


Firma: Le-Investment, spol.s r.o.
IČ: 25719041
Web: http://www.le-hotels.cz
Místo pracoviště: Na Poříčí 42, Praha, 11000
Typ úvazku: Plný úvazek
Forma: Pracovní poměr
Nástup od: 2014 Sep 22
Hrubá mzda:
Kontakt: Lenka Bondrová, lenka.bondrova@le-hotels.cz, + 420 - 227 279 131
Odpovědět

Oslovte zaměstnavatele a zajímejte se o toto volné místo.

Dostávejte informace o volných místech přímo do své e-mailové schránky!

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

lenka.bondrova@le-hotels.cz | Informace přidány: 2014 Sep 14 10:22:51