Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- obsluha svařovacích robotů, zakládání přípravků
základní ošetření a údržba svařovacích robotů
konečná úprava svárů

Očekáváme:
vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) základní kurz - VÝHODOU
praxe vítána
schopnost spolupráce
pracovní nadšení a loajalita
zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu)

Nabízíme:
Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
možnost profesního růstu
motivující platové ohodnocení
závodní stravování
zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, rekreace, zvýhodněné volání, firemní školka ...)
příjemné pracovní prostředí

Firma: L I N E T spol. s r.o.
IČ: 00507814
Místo pracoviště: L I N E T spol. s r.o., Želevčice 5, 274 01 Slaný 1
Forma: Pracovní poměr
Nástup od: 2020 Sep 1
Hrubá mzda: 23,000 Kč
Min vzdělání: Vyučen
Kontakt: Petra Michálková, zamestnani@linet.cz, +420 312 576 498

Oslovte zaměstnavatele a zajímejte se o toto volné místo.

Dostávejte informace o volných místech přímo do své e-mailové schránky!

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

mpsv.cz | Informace přidány: 2020 Sep 23 02:11:14