TVAR výrobní družstvo Pardubice

Husova, Pardubice, 53003

Firma se zaměřuje na čtyři základní výrobní okruhy, které tvoří výroba obalů, spotřebního zboží, technických výlisků a laminace.

Výrobní sortiment obsahuje přes 300 druhů výrobků, které mimo dodávek po České republice distribuujeme také do SRN, Švýcarska, Velké Británie, Slovenska, Rakouska, Nizozemska, Polska, Ukrajiny a Itálie. Roční export tvoří v současné době cca 60% produkce společnosti.

Našim zákazníkům poskytujeme široký sortiment služeb, od vývoje a výroby nástrojů až po samotnou výrobu zboží včetně potisku a dopravy do sídla obchodního partnera.

K tomuto účelu disponujeme moderně vybavenou konstrukcí s nástrojárnou, strojovým parkem čítajícím 28 lisů s uzavírací silou od 25 do 320 tun – Engel, Arburg, 10 potiskovacími stroji a vlastními nákladními soupravami IVECO s kapacitou 29 palet.

Spolu s našim 174 členným týmem zkušených pracovníků jsme schopni klientům zajistit ty nejlepší služby a poskytnout jim zboží těch nejvyšších kvalit za dostupnou cenu.

O vysokých nárocích na kvalitu a řízení výroby svědčí i zavedení integrovaného systému řízení jakosti ISO 9001, a to již v roce 2002.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Můžeme se pochlubit, že již čtyřikrát TVAR výrobní družstvo Pardubice za posledních 11 let získalo významné ocenění, kterým je zařazení společnosti mezi Českých 100 nejlepších firem. Naposledy to bylo v roce 2014.

Kontakt

Kontaktní osoba Barbora Vašutová
Telefon: 467 409 932
E-mail: barbora.vasutova@tvar.cz
Web: http://www.tvar.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

barbora.vasutova@tvar.cz | Informace přidány: 2015 Mar 11 13:38:06