ŘEZPOF spol. s r.o.

Slovanská 19, Plzeň, 32600

Řezpof spol. s r.o. – řeznické potřeby, potřeby pro řezníky a uzenáře
Firma Řezpof se pyšní více než dvacetiletou existencí. Byla založena v roce 1991 s jasným cílem – pomáhat začínajícím řezníkům. Nabízíme vše z oblasti řeznictví – od řeznických strojů, nožů, ocílek, přes široký výběr koření, až po pracovní oděvy. Nechcete na dodání objednaného zboží dlouho čekat? Volte Řezpof! Disponujeme vlastním skladem, odkud se k Vám zboží dostane opravdu rychle.
Ze sortimentu koření, které Vám nabízíme, si určitě vyberete! Dodáváme kompletní kořenící směsi vlastní výroby, i dovážené z celého světa. Vše s dodržením tradičních postupů, díky nimž dodá naše koření i Vašemu pokrmu tu správnou, originální a lahodnou chuť.
Vyvíjíme vlastní nástřiky do masa, které se mohou pyšnit velmi dobrým ekonomickým zpracováním a nízkými ztrátami po tepelném opracování. Široký sortiment přírodních střev a potravinářských obalů je samozřejmostí. Chcete ve Vašich výrobních podmínkách co nejvíce ušetřit? Potřebujete poradit s kalkulací úspor? Neváhejte a obraťte se na nás! Pro naše odborníky to nebude žádný problém.
Chcete dát Vašim výrobkům originální tvar, který Vám zajistí značné výhody mezi konkurencí? Kontaktujte nás! Ať jsou Vaše představy jakékoli, zajistíme výrobu lisovacích forem, nebo lisovacích varných věží přesně s tvarem výrobku, který požadujete.
Jsme zastánci přírodních produktů – naše výrobky nejsou nijak geneticky modifikovány! Ke všem výrobkům dodáváme specifikace a prohlášení o alergenech.
Nacházíte se na druhé straně republiky? To není žádný problém. Zboží dovezeme až k Vám, nebo jej zašleme na dobírku.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba
Telefon: 377241513
E-mail: rezpof@rezpof.cz
Web: http://www.rezpof.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

drapalova@rezpof.cz | Informace přidány: 2015 Jul 14 15:01:09