morez stavební s.r.o.

Terezie Brzkové 27, Plzeň, 31800

Logo firmy Naše společnost vznikla v roce 2006. Předmětem činnosti byla zpočátku nabídka kvalitních služeb v dodávce a montáži plastových konstrukcí, okenních doplňků, zimních zahrad, fasád, zateplení budov, rekonstrukcí interiérů a veškerých zednických prací vč. provádění kompletní výstavby „na klíč". Vzhledem k zásadnímu rozšíření naší společnosti a to jak v portfoliu nabízených služeb, navýšením počtu kmenových zaměstnanců a celkového zájmu zákazníku o naše nabízené služby, se společnost v roce 2011 transformovala z fyzické osoby na právní subjekt morez stavební s.r.o.

Naší hlavní zbraní je cenová politika a vstřícnost požadavkům zákazníka, založená na plném garantování kvality a termínech realizace. Jsme držitelem certifikátů norem ISO 9001:2008, ISO14001:2004 a OHSAS 18001:2007. Dodržujeme politiku jakosti a ochrany životního prostředí.

Jsme registrovaní v Seznamu odborných dodavatelů v rámci dotačního programu Zelená úsporám. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka.

V roce 2014 jsme otevřeli pobočku v Praze a nový výrobní areál na Chotíkově, čímž jsme rozšířili naší nabídku služeb o vlastní výrobu hliníkových, plastových a zámečnických konstrukcí. Jsme stavební společností, která Vám dokáže do stavební realizace nabídnout většinu komponentů z vlastních výrobních kapacit.

Dynamický rozvoj, kterého naše společnost dosáhla, je výsledkem dobře zvolené obchodní strategie a vysoké profesionality našich 68-ti kmenových zaměstnanců. Společnost je složena převážně ze zaměstnanců, pracujících v oboru stavebnictví a výroby řadu let.
S ohledem na stále novější trendy, postupy a rychlý vývoj technologií se naši zaměstnanci účastní pravidelných školení pořádaných našimi dodavateli.

Technická vybavenost firmy

Kompletně vybavené haly na hliníkovou, plastovou a zámečnickou výrobu , 12 dodávek vč. montážního nářadí, 34 osobních automobilů, zemní stroje bagry, nakladače a2 nákladní automobily s hydraulickou rukou a kontejnerovou nástavbou. Skladové prostory, 2 vzorkové prodejny a kanceláře.

Kontakt

Kontaktní osoba Kristýna Beránková
Telefon: 604205842
E-mail: morez@morezstavi.cz
Web: http://www.morezstavi.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

morez@morezstavi.cz | Informace přidány: 2015 May 27 10:46:10