LEAR, a.s.

Pod sídlištěm 3, Brno, 63600

LEAR, a.s.

Jeden z největších českých výrobců lepidel s nejširším sortimentem průmyslových lepidel a komplexních služeb v oblasti lepení v České republice Vám přináší zkušenosti v tomto oboru podložené tradicí výroby od roku 1938. Certifikace systému kvality podle normy ČSN EN ISO 9001 garantuje stabilní kvalitu výrobků a služeb.

Nabídka naší společnosti se rozrůstá. Od roku 2010 je sortiment firmy rozšířen o stavební chemii pod značkou UNI. Důraz je kladen na kvalitu, v tomto oboru neobvyklou. Stavební chemie je dodávána prostřednictvím prodejen stavebnin jak kutilům a drobným stavebníkům, tak profesionálním stavebním firmám. Samozřejmostí je řádná certifikace výrobků a dodržení požadavků zákona o posuzování shody. Chemii UNI tvoří přísady (urychlovač tvrdnutí, plastifikátory, provzdušňovací přísady) a finální přípravky (penetrace, konzervace, stěrkové hmoty, hydroizolace). Filozofii poctivé kvality, na jakou jsme zvyklí u profesionálních lepidel, dodržujeme také u stavební chemie.

Při náboru nových zaměstnanců v rámci kvalifikačních předpokladů uznáváme také příslušná osvědčení o odpovídající profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací (NSK).

Kontakt

Kontaktní osoba Jiří Appl
Telefon:
E-mail: appl@lear.cz
Web: http://www.lear.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hlavacek@lear.cz | Informace přidány: 2015 Jan 29 21:33:34