Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

Pavelkova 253/5, Olomouc, 77900

Logo firmy Společnost Koyo Bearings Česká republika, s.r.o. (Koyo) se sídlem v Olomouci, je součástí japonské nadnárodní společnosti JTEKT Corporation a patří do skupiny společností částečně vlastněných automobilkou Toyota.
JTEKT Corporation je předním světovým výrobcem systémů řízení, ložisek, náprav, strojů a nářadí. Závod Koyo je zařazen do divize ložisek. Výrobní program tvoří jehličková a válečková ložiska a kladky pro automobilový průmysl, strojírenství a poprodejní sektor. Produkty jsou aplikovány do převodovek, motorů, systémů řízení, kol, brzd, startérů, dále do vysokozdvižných vozíků, kompresorů a dalších.
Podíl exportu tvoří 98% produkce a největší exportní oblasti v Evropě jsou Německo, Itálie, Švédsko, Francie a Španělsko. Hlavními odběrateli závodu jsou například VW, Škoda, Audi, Renault, Nissan, PSA, Schmidt (koncový zákazník Daimler), Mitec (koncový zákazník Land Rover a Jaguar), Scania, ZF, John Deere, Getrag, Bosch a mnoho dalších.
Koyo dnes zaměstnává v olomouckém regionu téměř 400 kvalifikovaných pracovníků. Závod je certifikován a řízen podle norem TS 16949, ISO 18001 a ISO 14001.

Kontakt

Kontaktní osoba Pavla Bakalářová
Telefon: 585126524
E-mail: pavla.bakalarova@jtekt.com
Web: http://www.koyobearings.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

pavla.bakalarova@jtekt.com | Informace přidány: 2015 Apr 3 14:20:27