KALÁB-stavební firma, spol. s r.o.

Vídeňská 15, Brno, 63900

Logo firmy NABÍZÍ klientům - investorům kompletní inženýrský servis od zpracování projektové dokumentace od prvotních návrhů, architektonických studií, přes projekty pro stavební povolení, prováděcí projekty se zajištěním veškerých specializací a rozpočtu až po vyřízení stavebního povolení. Pokud si klient přeje, pak také samotnou realizaci stavby.

REALIZUJE generální a vyšší dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov včetně historicky významných a památkově chráněných objektů, vlastní developerské projekty.

GARANTUJE realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň.

ZAMĚSTNÁVÁ 20 techniků a 51 dělníků. 4 autorizovaní inženýři v oboru pozemních staveb řídí cca 200 pracovníků.

PŮSOBÍ a je známá svými realizacemi především na jižní Moravě.

VZNIKLA v roce 1993 a navázala na činnost pracovníků kolem autorizovaného inženýra v oboru pozemních staveb Jiřího Kalába, který se samostatnou činností zabývá již od roku 1990. Společnost má od svého vzniku jediného vlastníka, který je zároveň aktivním manažerem a významně se podílí na pracovních a rozhodovacích procesech ve firmě. Společnost je známá pro svou dobrou platební morálku, své podnikání zakládá na etických a morálních hodnotách. Je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001, OHSAS 18001.

Kontakt

Kontaktní osoba Tomáš Kaláb
Telefon: 420 544 509 411
E-mail: recepce@kalab.cz
Web: http://www.kalab.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

t.kalab@kalab.cz | Informace přidány: 2015 Jun 26 13:49:14