Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELICAN, s.r.o.

Lidická 9, Brno, 60200

Logo firmy PELICAN je vzdělávací organizace poskytující komplexní služby v oblastech jazykového a profesního vzdělávání pod vedením kvalitních a zkušených lektorů v pohodovém prostředí v centru Brna.

Nabídka našich jazykových kurzů je vhodná pro kohokoli, kdo potřebuje zdokonalit svoje jazykové znalosti pro osobní či profesní účely, nebo získat certifikát o složení oficiální jazykové zkoušky na různých úrovních. Absolventy středních škol mohou v PELICAN pokračovat ve studiu formou pomaturitního studia cizích jazyků a udržet si tak status studenta. Nezapomínáme však ani na specifické potřeby firem, jejichž zaměstnancům vytvoříme kurz šitý na míru a výuku přizpůsobíme profesním potřebám. Kromě angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, novořečtiny a slovenštiny patří do naší nabídky výuka češtiny pro cizince, kterým poskytujeme možnost složení zkoušky potřebné pro získání trvalého pobytu.

V souvislosti s výukou cizích jazyků se PELICAN zabývá i prací na evropských vzdělávacích projektech, zaměřených na vytváření inovativních metodik a učebních postupů pro výuku cizích jazyků. Naši lektoři, kteří jsou do projektů zapojeni tak neustále zdokonalují svoje dovednosti a využívají nove a efektivní způsoby jak učit a motivovat své studenty. Výstupy mezinárodních projektů, na nichž se PELICAN podílí spolu se špičkovými vzdělávacími organizacemi z Británie, Německa, Španělska, Dánska, Itálie a dalších zemí, tak využíváme v praxi a nazýváme PELICAN Active Learning Systém.

Kromě jazyků Vám může PELICAN pomoci k získání nové profesní kvalifikace a zvýšit tak možnost uplatnění na trhu práce. V rámci akreditovaných rekvalifikačních kurzů Projektový manažer nebo Lektor dalšího vzdělávání a dalších vzdělávacích kurzů Vás tak seznámíme s problematikou evropských projektů, vytvářením vzdělávacích programů, informační a počítačové gramotnosti nebo sebeprezentace. Úspěšní absolventi jednotlivých kurzů tak získají dovednosti jak psát žádosti o dotace z evropských fondů a řídit projekty či rozpracovat obsah kurzu do minutového scénáře vč. volby didaktických pomůcek a metod výuky a zvýší svoje šance při snaze získat novou pracovní pozici.

Pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

Kontakt

Kontaktní osoba Marcela Mitana
Telefon: +420549216124
E-mail: info@skolapelican.com
Web: http://skolapelican.com/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@skolapelican.com | Informace přidány: 2015 Oct 14 10:09:55