Holzbecher, spol. s r.o. barevna a bělidlo Zlíč

Zlíč 104, Česká Skalice, 55203

Společnost Holzbecher, spol. s r. o. barevna a bělidlo Zlíč je rodinná firma s dlouholetou tradicí v bělení a barvení přízí. Společnost disponuje moderním výrobním zařízením, vybudovanou infrastrukturou (čistírna odpadních vod, skladové hospodářství) a dále i nevyužitými prostory. V roce 2010 se společnost rozhodla vybudovat vlastní výzkumné centrum, připravit dlouhodobý rozvojový program s cílem vytvoření alternativního oboru.

Holzbecher - medical (výroba, výzkum a vývoj výrobků pro zdravotnictví).
Holzbecher vybudoval vlastní výzkumné centrum pro materiálový a aplikační výzkum a textilní technologie. Cílem centra je výzkum a vývoj nových textilních materiálů a výzkum chemické modifikace celulózových materiálů, např. karboxymethylace a další reakce.Výzkum je zaměřen na nové výrobky zejména pro zdravotnictví. Holzbecher má k dispozici kontrolované čisté prostory pro zdravotnické výroby (chemický proces), finální zpracování a balení výrobků pro zdravotnictví.

Holzbecher - technical (zakázkové syntézy a vývoj nových materiálů)
Holzbecher - technical nabízí výzkum a vývoj nových materiálů pro zdravotnictví i technické aplikace. Klíčové procesy: karboxymethylace, vývoj technologií barvení textilií a přízí, bělení celulózových materiálů a další procesy.

Holzbecher - bělení a barvení (stávající program)
Bělíme příze pro zdravotnické účely, soukáme příze do barvy a provádíme bezplatný vzorovací servis.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z příslušné profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Břetislav Reichert
Telefon: +420 777 225 355
E-mail: reichert@holzbecher.net
Web: http://www.holzbecher.net

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

reichert@holzbecher.net | Informace přidány: 2015 Aug 27 23:18:21