Heat Transfer Systems s.r.o.

238, Novosedly na Moravě, 691 82

Logo firmy Rádi bychom se Vám představili. Jako jedna z nejrychleji rostoucích společností v Evropě se zaměřujeme na navrhování a výrobu lamelových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl a vzduchotechniku.

Náš úspěch je založen na orientaci na zákazníka, flexibilitu, řešení na míru a kvalitu certifikovanou ISO.

HTS s.r.o. je součástí celosvětové skupiny HTS LU-VE Group a řídí se zásadami, které jsou zaměřené na budoucnost pomocí inovací, podávání měřitelných výkonů a kvalitativních výhod pro naše zákazníky, při současném dodržování základních ekologických zásad.

HTS s.r.o., součást celosvětové skupiny LU-VE Group, se specializuje na navrhování a výrobu žebrových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl a vzduchotechniku. Naše společnost je známá jako spolehlivý partner, který dbá na nejvyšší standarty kvality, moderní vybavení a dobře vyškolený personál. Pomocí orientace na zákazníky, flexibility, řešením specifických zadání a kvality certifikované ISO ve velkých i malých sériích jsme plynule vyrostli a stali se jedním z vedoucích výrobců v naší oblasti. V našem výrobním závodě o rozloze zhruba 50.000 m2 na 12 výrobních linkách vyrobíme více než 300.000 jednotek ročně pro významné odběratele z oblasti chladírenského průmyslu a vzduchotechniky. Našim zákazníkům poskytujeme vynikající kvalitu a výborné služby přímo ze srdce Evropy; z místa na rakousko-české hranici, 40 km od Brna a 80 km od Vídně, v oblasti s dlouhodobou tradicí ve strojírenském průmyslu.

Kontakt

Kontaktní osoba Veroni Opavská
Telefon: 725 824 753
E-mail: marek.navratil@luvegroup.com
Web: http://www.htsystems.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

marek.navratil@luvegroup.com | Informace přidány: 2017 Nov 28 13:10:34