GOLIENS, s.r.o.

Truhlářská 11a, Liberec, 46001

Společnost Goliens s.r.o. , jež aktuálně využívá registrovaný obchodní název EQ Comp (e-shop) , byla založena již v roce 1997.
V celém svém rozsahu se vždy věnovala výpočetní technice a především komunikaci se zákazníkem v oblasti servisních a poradenských služeb v návaznosti na výpočetní techniku.
Její hlavní náplní je především krátkodobě použitá výpočetní technika z výstav, zápůjček a odkup z korporátních firem z celé evropské unie. Můžeme tak garantovat velmi výhodné a atraktivní ceny na tyto produkty.

Hlavním sortimentem jsou především notebooky, netbooky, tablety, stolní počítače, ale také napájecí adaptéry a baterie k notebookům.

Mimo prodeje se firma zabývá i širokým servisem výpočetní techniky, a to jak v liberecké, tak i v pražské pobočce. Své práci naši technici věnují maximální péči a zároveň se snaží daný produkt opravit co nejrychleji, abyste ho v dohledné době mohli opět používat.

Hlavní sídlo společnosti je vlastní budově v Liberci na adrese Truhlářská 547/11a v blízkosti krajského soudu v Liberci. V těsné blízkosti je i velký sklad.
Druhá pobočka je v Praze - Žižkov na ulici Koněvova 86, nedaleko známé dopravní křižovatky Ohrada.
Obě pobočky jsou velmi dobře zásobovány obdobnými produkty. K přepravě zásilek po celé české republice až na místo určené zákazníkem, využíváme přepravní společnost PPL. Velmi pohodlně tak zákazníci využívají nákupu přes eshop www.eqcomp.cz s doručením až na místo určení s garancí zaslání daného výrobku.

Kontakt

Kontaktní osoba Milan Stegura, Ing.
Telefon:
E-mail: golienslbc@seznam.cz
Web: http://www.eqcomp.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

golienslbc@seznam.cz | Informace přidány: 2014 Dec 15 15:52:35