Gates Hydraulics s.r.o.

Dětmarovická 409/1, Karviná-Staré Město, 733 01

Logo firmy SPOLEČNOST Gates Hydraulics s.r.o.
působí v rámci společnosti Gates Corporation v Moravskoslezském regionu od roku 2005, kdy si od města Karviná pronajala výrobní halu v průmyslové zóně Nové Pole. Dnes společnost sídlí v nově postavené továrně, jejíž specializací je výroba kovových součástek pro hydraulické hadice a montážní celky pro evropský trh v oblasti stavební a zemědělské techniky.

GATES CORPORATION
Společnost Gates Hydraulics s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti Gates Corporation založené v roce 1911. Společnost sídlící v Denveru, Colorado, USA má výrobní podniky a zastoupení na všech hlavních trzích s automobilovou a průmyslovou technikou v rámci Evropy, Severní Ameriky, Asie, Austrálie a Jižní Ameriky.
Gates Corporation je přední světovou společností zabývající se výrobou a distribucí hnacích řemenů, hydraulických systémů a komponentů pro automobilový průmysl.

VIZE A POSLÁNÍ SPOLEČ OSTI
Gates Hydraulics s.r.o. usiluje v rámci mateřské společnosti Gates Corporation o působení v celosvětovém měřítku a poskytování nejlepších řešení v oblasti hydraulických hadic, koncovek a kompletních montážních celků. Posláním společnosti je vytvoření takové organizace a kultury, která je schopna nepřetržitě dovávat vynikající produkty, služby a zkušenosti, které předčí očekávání zákazníků a zajistí tak stabilní růst tržního podílu, zisk a návratnost vloženého kapitálu.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Pavla Pišťáková
Telefon: 597 467 665
E-mail: pavla.pistakova@gates.com
Web: http://www.gateshydraulics.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hr@gateshydraulics.cz | Informace přidány: 2016 Feb 19 11:11:36