FOXCONN CZ s.r.o.

U Zámečku, Pardubice, 53003

Foxconn je registrovaná obchodní značka společnosti Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. ("Foxconn") je uznávaným globálním leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače s výjimkou čipů. Jeho zákazníky jsou renomované společnosti světového významu.

Díky pozitivnímu vývoji v uplynulých letech se společnost FOXCONN CZ stala výrobní centrálou v Evropě a plně obsluhovat region EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) poskytovatelem kompletních služeb z jednoho místa.
Nicméně stále pokračuje a bude pokračovat integrace výrobního procesu, jejímž cílem je další snižování nákladů a zvyšování efektivity. Nejvýznamnějšími důvody jsou globální konkurence, rychle se měnící technologie, preference zákazníků a podmínky trhu. Nové příležitosti a výzvy přináší i pokračující integrace s Evropskou unií, jejímž členem se Česká republika stala 1. května 2004. Znamená to odbourávání překážek pro přepravu zboží mezi státy, zvýšenou mobilitu pracovní síly, harmonizaci legislativy, rostoucí vazbu na evropskou měnu a mnoho dalších faktorů.

Obchodní a výrobní plány kladou důraz na další vzdělávání a zaškolování pracovníků na všech stupních. FOXCONN CZ zajišťuje neustálý osobní růst svých zaměstnanců a zejména těm nejlepším umožňuje jejich osobní rozvoj a kariérní růst.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Michaela Hornýšová
Telefon: +420 734 644 427
E-mail: mhornysova@foxconn.cz
Web: http://www.foxconn.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

mhornysova@foxconn.cz | Informace přidány: 2014 Dec 17 15:04:12