F - INTERIER s.r.o.

Mimoňská, Česká Lípa, 47001

Firma F-INTERIER s.r.o. se orientuje na vlastní truhlářskou výrobu, prodej kvalitního nábytku a komplexní vybavování interierů.

Klasická truhlářská výroba, to je především nábytek na míru - kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, stoly,nábytek pro děti, studenty, kancelářský nábytek...Částečně se soustředíme také na stavebně-truhlářskou výrobu - samonosná schodiště, obložení schodišť a stěn ušlechtilými materiály, montáž schodišťových zábradlí a další činnosti dle požadavků zákazníků, a to nejen v interiérech, ale také v exteriérech (např. pergoly, zahradní altány...).

Ve spolupráci s našimi partnery umíme rovněž kompletně zařídit kanceláře, restaurační a zábavní provozy, prodejny, školy, školky atd.

Zajišťujeme kompletní dodávky na klíč - od odborného poradenství a zpracování návrhu, který zahrnuje technickou dokumentaci, grafickou vizualizaci a předvedení vzorků, až po samotnou realizaci projektu, která představuje výrobu a montáž, a to včetně zajištění stavebně-technických úprav. Samozřejmostí je poprodejní servis, v jehož rámci pro naše zákazníky zajišťujeme možnost pozdějšího dodání dalších částí nábytku či jeho komponent, seřízení funkčních mechanismů pro bezproblémové užívání .

Při vlastní výrobě i při výběru dodavatelů je kladen zvláštní důraz na dodržování kvalitativních standardů námi dodávaných výrobků. Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobek, jehož vynikající užitné vlastnosti a nadčasovou hodnotu naši zákazníci ocení stejně dobře dnes jako za mnoho let.

Maximální úsilí věnujeme individuálnímu přístupu ke každému z našich zákazníků. Řekněte nám o svých potřebách a my se vždy budeme snažit najít nejvhodnější řešení s ohledem na požadované funkční vlastnosti, rozměry, materiálové a barevné provedení a v neposlední řadě samozřejmě také na cenu.

Kontakt

Kontaktní osoba Šlambor Josef
Telefon: 604501094
E-mail: info@f-interier.cz
Web: http://www.f-interier.cz/cs/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@f-interier.cz | Informace přidány: 2015 Feb 13 12:20:27