Eurovision, a.s.

Veveří 102, Brno, 61600

Logo firmy Jsme česká poradenská společnost, zaměřená na evropské i jiné dotace, výběrová řízení, inženýring a vzdělávání. Máme dlouholeté zkušenosti - od roku 1999 jsme pro své klienty ve formě dotací a grantů získali více než 25 miliard Kč.

Našimi klienty jsou obce, státní instituce, soukromé firmy i neziskové organizace. Zakládáme si na osobním přístupu – ať už je Váš projekt obvyklý nebo nestandardní, budeme s Vámi hledat to nejlepší řešení.

Úspěšně dokončené projekty a jejich pokračování v praktickém životě nás motivují k dalším činnostem a vytvářejí prostor pro dlouhodobou spolupráci. Našim cílem je spokojenost klientů s našimi službami a vytváření partnerství pro další projekty či myšlenky.

Poskytujeme profesionální dotační poradenství a za svou práci jsme vždy připraveni nést zodpovědnost - jsme držitelem certifikátů pojištění profesní odpovědnosti do výše 50 mil. Kč, pojištění odpovědnosti manažerů společnosti do výše 20 mil. Kč a pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele do stejné výše.

Kontakt

Kontaktní osoba Jana Elingrová
Telefon: +420 539 050 600
E-mail: j.elingrova@eurovision.cz
Web: http://www.eurovision.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

j.elingrova@eurovision.cz | Informace přidány: 2014 Nov 21 13:22:20