ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Zborovská 22, Plzeň, 30100

Logo firmy ETD TRANSFORMÁTORY – to jsou spolehlivé a moderní transformátory s know – how značky ŠKODA.

Jsme jedinečným výrobcem a konstruktérem řadových i speciálních výkonových transformátorů, tlumivek a reaktorů s vlastním know – how, komplexní technologií a speciálním zkušebním zařízením v regionu střední Evropy. Máme přes 90 let zkušeností v oboru, z velké části pod značkou ŠKODA a spokojené zákazníky po celém světě.

Jsme dceřinou společností firmy BEZ TRANSFORMÁTORY a.s. a součástí nadnárodní skupiny International BEZ Group, (dále IBG). Tato skupina poskytuje široký sortiment výkonových a distribučních transformátorů, tlumivek a reaktorů, včetně příslušenství a dalších služeb podle požadavků zákazníků.

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. má certifikovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí podle ISO 9001 a ISO 14 001, certifikovaný proces tavného svařování kovových materiálů podle ISO 3834-2, osvědčení o akreditaci elektrotechnické zkušebny dle ISO 17 025.

Naše výhody

vysoká kvalita
dlouhodobá spolehlivost
příznivá cena
flexibilní řešení
individuální přístup k zákazníkům
vlastní know-how a přes 90 let zkušenostíVize

Individuálním přístupem k potřebám zákazníků, vysokou odborností a profesionalitou udržíme pozici významného a prosperujícího dodavatele spolehlivých výkonových transformátorů a dalších výrobků a služeb z oboru elektrických netočivých strojů v střední Evropě a posilníme naší pozici v rozvíjejících se oblastech světa.

Společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s. se stala vítězem 9. ročníku prestižního ekonomického žebříčku štik ČESKÉHO OBCHODU v Plzeňském kraji a součastně se umístila na 3. místě v České republice.

Kontakt

Kontaktní osoba David Beneš
Telefon: 373 031 360
E-mail: david.benes@etd-bez.cz
Web: http://www.bez.sk/sk/o-nas/profil/etd-transformatory

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

david.benes@etd-bez.cz | Informace přidány: 2015 Feb 5 09:40:19