Esprite sro, ZdraveFlase.sk

Mierova 1960/1, Dolny Kubin, 02601

Logo firmy O naší firmě

Jsme slovenská firma, která přinesla na slovenský a později i český trh kvalitní láhve a termoláhve značek Eco Vessel a Cheeki.

V našich e-shopech Zdraveflase.sk a Zdravelahve.cz a e-shopech našich obchodních partnerů nabízíme kvalitní láhve, termo láhve a termosky, které jsou určeny pro děti, sportovce, na turistiku ale i na běžné nošení do práce, školy nebo kamkoliv, kde vás může zastihnout žízeň.
O našich produktech

ECO VESSEL

Jedinečné termo láhve na pití Eco Vessel, které jsou založené na technologii trojité vákuové izolace (Triple Insulation Technology). Dvě vrstvy z nerezivějící oceli a mezi nimi další vrstva z mědi účinně zvyšují čas, během kterého si nápoj udrží požadovanou teplotu. Vodu nebo jiný nápoj udrží horký 10 – 20 hodin a studený 36 – 100 hodin (podle typu a velikosti láhve).

Termoláhve Eco Vessel neprotékají, takže jsou vhodné pro různé aktivity. Neobsahují škodlivý Bisfenol A a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezavějící oceli, jsoue bezpečné a snadno se používají.

Objemy od 350 ml do 1900 ml.


CHEEKI

Oblíbené láhve a termo láhve Cheeki jsou ideálním řešením, pokud hledáte všestrannou láhev. Nápoje zůstanou studené 36 hodin a teplé až 12 hodin.

Láhev Cheeki je vhodná do většiny držáků nápojů v autech, pasuje do boční kapsy batohů a také do standardních držáků na láhve na kolech. Termo láhev je kompletně nepropustná. Zespodu má ochrannou gumovou podložku pro tiché položení.

Silikonové těsnění na víku zajišťuje, že tekutina v láhvi nepřijde do kontaktu s plastem.
Objemy od 400 ml do 1600 ml.

Kontakt

Kontaktní osoba Cyril Cernak
Telefon: 0905204924
E-mail: obchod@zdraveflase.sk
Web: http://www.zdravelahve.cz

Výhledově budeme pro firmu hledat tyto klíčové a nedostatkové pozice:

Asistentka do e-shopu

Předpokládáme, že v příštím roce přijmeme 1 zaměstnance.

Předpokládáme, že v příštích 5 letech přijmeme 1 zaměstnance.


Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

obchod@zdraveflase.sk | Informace přidány: 2021 Jan 15 20:44:40