DRING Consulting s.r.o.

Olomoucká 80, Brno, 61800

Logo firmy Firma DRING Consulting působí na trhu od roku 2003 se sídlem v Brně a působí po celé ČR. V roce 2003 se firma stala členem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a od roku 2007 řídí regionální zastoupení Svazu pro Jihomoravský kraj. Od roku 2004 je členem Regionální hospodářské komory Brno, od roku 2006 členem řídícího týmu Klastru českých nábytkářů, od roku 2008 členem slovenského Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR a od roku 2012 členem Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

Firma se zabývá grantovým poradenstvím, které zahrnuje vyhledávání vhodných dotačních zdrojů, zpracování žádostí o dotaci, realizaci a supervizi projektů, zpracování analytických studií (studie proveditelnosti, analýzy konkurence, strategie rozvoje ad). Za dobu svého působení firma připravila více než 200 projektových žádostí o dotaci a supervizovala více než 50 projektů. Od roku 2013 jsme oficiálně certifikovanou firmou pro projektové řízení od Společnosti pro projektové řízení ČR.

Firma se od roku 2009 specializuje na oblast cestovního ruchu, především na marketing produktů a služeb v cestovním ruchu a na tvorbu marketingových strategií a koncepcí. Dále úspěšně rozvíjíme sekci dalšího vzdělávání a to v oblastech, kde máme bohaté praktické zkušenosti. Realizujeme kurzy projektového řízení, kurzy využití EU dotací a vzdělávání v souvislosti s Národní soustavou kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Tomáš Dostál
Telefon: 548226548
E-mail: dostal@dringbrno.cz
Web: http://www.dringbrno.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

dringbrno@dringbrno.cz | Informace přidány: 2015 Jan 28 14:05:03