DOMESTICA, spol. s r.o.

Lidická 7, Praha 5, 15500

Logo firmy Společnost Domestica věnuje velkou pozornost výchově a vzdělávání profese Chůva. Odborná školení a rekvalifikace pořádá již od roku 1995. Domestica je autorizovanou osobou pro zkoušky z profesní kvalifikace „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ a nabízí akreditované kurzy a odborné semináře osobám, které potřebují tuto zkoušku získat.

Zkouška z profesní kvalifikace „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ opravňuje k získání vázané živnosti Péče o děti do tří let věk, je uznávanou kvalifikací pro práci v „dětské skupině“ a vyžadují ji mateřské školky pro práci s dvouletými dětmi.

Kurz pro chůvy realizuje vzdělávací společnost Institut vzdělávání pracujících v domácnosti, které byla udělena akreditace na realizaci vzdělávacího programu pro pracovní činnost "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky". Kurzy jsou zaměřeny na využití teoretických i praktických znalostí v praxi a vedou je špičkoví odborníci z praxe.

Domestica nabízí chůvám vzdělávání i po získání profesní zkoušky formou jednorázových přednášek na zajímavá aktuální témata, které jsou přístupné i široké veřejnosti.

Jsme na trhu již více než 20 let.
Zakládáme si na osobním přístupu.
Jsme řádným členem Asociace institucí vzdělávání dospělých a zakládajícím členem České asociace chův.

Kontakt

Kontaktní osoba Renata Skafová
Telefon: 731151211
E-mail: info@domestica.cz
Web: http://www.domestica.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@domestica.cz | Informace přidány: 2020 Apr 21 13:15:27