DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co., Ltd

Belohorska 24, 169 00 Praha 6 Czech Republic, Praha, 16900

Logo firmy DFC Tank Nádoba Výrobce Co., Ltd je profesionální výrobce v Číně tlakové nádoby, tepelný výměník, odlučovač, skladovací nádrže, vodní filtr a další chemická zařízení. Je založena v roce 1984. Jako přední dodavatel speciálních zařízení v Číně, DFC získat velké úspěchy doma iv zahraničí v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a prodeje. Naše výrobky pokrývají velkou oblast, ropný a plynárenský průmysl, potravinářský a nápojový průmysl, farmaceutický průmysl , železářství a ocelářství, úprava vody, ochrana životního prostředí, elektrárny atd.
DFC nejen vyhrává trh v oblasti rozmanitosti produktů a pokročilých technologií, ale také v oblasti správy a konkurenceschopné ceny.

Věříme, že na integritě záleží. Integrita prochází celým výrobním zpracováním, celkovým obchodováním a zákaznickým servisem pro naše konečné klienty.
Bereme na vědomí zlepšování lidí, vybavení, správu naší organizace. Nabízíme konkurenční cenu, aniž by to obětovalo kvalitu. Kdokoli se stane našimi klienty, nikdy nebudeme provádět dvě léčby. Vítejte v DFC, uvítejte na https://www.dfctank.com.

Kontakt

Kontaktní osoba Jeawin Huang
Telefon: 233102133
E-mail: dfctank@jeawin.com
Web: https://www.dfctank.com

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

dfctank@jeawin.com | Informace přidány: 2019 Dec 3 03:30:35