DEC - PLAST, spol. s r.o.

Místecká 1111, Příbor, 74258

Logo firmy Naše firma je na českém trhu již více než 20 let. S výrobou plastových oken jsme pod názvem DEC-PLAST začali v roce 1994 v Trnávce na Severní Moravě. Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se postupně začali věnovat výrobě složitějších systémů posuvných dveří a zimních zahrad.

V roce 2003 jsme se přestěhovali do Příbora, do areálu bývalé společnosti TATRA Příbor, disponujícího prostorami vybavenými moderními stroji a CNC technologiemi. Od té doby jsme se jako první v ČR zaměřili na výrobu oken s nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi vhodných pro energeticky úsporné stavby.

Přelomovým strategickým krokem se v roce 2008 stala významná akvizice, která nám umožnila vstoupit na trh s dřevěnými okny (eurookna). Od roku 2009 jsme své služby rozšířili i o pokládání venkovních podlah.

Naše úspěchy jsou výsledkem let zkušeností, nejmodernějších technologií a profesionality celého našeho týmu. I proto je DEC-PLAST špičkou mezi výrobci energeticky úsporných oken.

Od roku 2008 se naši technici zabývají také vývojem zcela nového sortimentu. Jako první jsme přišli s unikátním řešením kombinace hliníkových a dřevěných oken. V roce 2012 tedy vzniklo okno s názvem Hybrid, které spojuji odolnost a design hliníkového rámu okna s dřevěným křídlem. K tomuto unikátnímu řešení nám byl v roce 2012 přiznán užitný vzor, který zabraňuje kopírování tohoto produktu konkurenci. Stejným unikátem jsou pak i dřevohliníkové vstupní dveře s názvem Hybrid.

Díky své pověsti a kvalitnímu řešení nám bylo umožněno úspěšně expandovat od roku 2014 na rakouský trh pod značkou WINSTAR.

Samozřejmě pracujeme neustále na zlepšování a dalším novém vývoji našich zařízení i sortimentu, protože jen tak můžeme zajistit úspěšné setrvání na trhu. Používání vysoce kvalitních materiálů, např. profily pro plastová okna z produkce německé firmy INOUTIC či výhradní používání kování značky MACO MULTI rakouské firmy MACO, je pro nás samozřejmost.
V oblasti oken, dveří a zimních zahrad jsme Váš silný a spolehlivý partner s mnohaletou zkušeností.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Ivana Kubalcová
Telefon: 556 764 773
E-mail: ivana.kubalcova@decplast.cz
Web: http://www.decplast.cz

Výhledově budeme pro firmu hledat tyto klíčové a nedostatkové pozice:

Montér výplní stavebních otvorů

Požadované zkoušky:
 

Tesař pro zhotovování, montáž a opravy dřevostaveb

Požadované zkoušky:
 

Zedník

Požadované zkoušky:
 

Dělník výroby dřevařských polotovarů

Požadované zkoušky:
 

Obsluha dřevařských strojů a zařízení

Požadované zkoušky:
 

Truhlář pro výrobu oken a dveří

Požadované zkoušky:

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

ivana.kubalcova@decplast.cz | Informace přidány: 2015 Apr 21 11:52:54