Dana Hanušová - Daniela

Nová, Náchod, 54701

Rodinná firma s obchodním názvem DANIELA majitelky Dany Hanušové byla založena v roce 1991.

Firma zpočátku vyráběla kabáty ve mzdě pro zahraničního zákazníka a začínala se 4 zaměstnanci.
Od roku 1992 se začala specializovat na pracovní oděvy a do dvou let se počet zaměstnanců ztrojnásobil. V dalších letech musela spolupracovat i s jinými šicími dílnami, aby kapacitně stačila poptávce.
Tato spolupráce však nebyla pro firmu výhodná, protože bylo velmi těžké uhlídat kvalitu šití dodavatelských firem, a proto bylo přistoupeno k investicím v mateřském sídle. Vybudování nových prostor pro střihárnu a novou dílnu. Zakoupením kvalitního strojního vybavení a několika jednoúčelových strojů, které velmi zefektivnily výrobu se podařilo převézt opět výrobu do sídla firmy s přibráním jen několika zaměstnanců při stejném objemu výroby.

Firma v současné době vyrábí zcela kompletní sortiment pracovních oděvů, které jsou vyráběny z kvalitních domácích materiálů a to jak z bavlněných, tak směsových keprů, nehořlavých a nepromokavých svrchních materiálů pro zateplené oděvy, i z tkanin určených pro zdravotnictví i elektrotechnický průmysl.

Firma je schopna vyhovět zákazníkovi v jakýchkoliv požadavcích i vyrobit pro něj zcela nový střih, zhotovit vzorky, nebo pomoci vytvořit logo firmy zákazníka apod.

Poskytuje zákazníkům komplexní služby v dodávkách ochranných pomůcek a společně se servisní chráněnou firmou PEHAN manžela majitelky firmy p.Petra Hanuše zajišťují servis takovým systémem, aby odběratel nemusel platit zásobovače.

Firma má v současné době 2 firemní prodejny (Náchod a Hradec Králové) ve který je možné zakoupit, či objednat veškerý vyráběný sortiment ve všech verzích.

Firma spolupracuje i s velkoobchody, které si sama vybírá tak, aby v každé zájmové oblasti působil vždy jen jeden.

Firma DANIELA se v současné době orientuje na vysoce kvalitní pracovní oděvy určené pro klientelu, která má zájem i v práci chodit vkusně a přitom velmi účelně a kvalitně oblečená za české ceny.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Petr Hanuš
Telefon: 602138218
E-mail: phanus@odevydaniela.cz
Web: http://www.odevydaniela.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@odevydaniela.cz | Informace přidány: 2015 Sep 25 20:53:24