D+G ELEKTRIK, spol. s r.o.

Kaplice

Skutečnost, že se rodinný podnik a „inovace“ nevylučují, dokazuje společnost Dittrich & Greipl GmbH již od svého založení v roce 1986. Výrobní podnik, který vznikl z obrábění plechů, s hlavním sídlem v Haus i. Wald u Grafenau, zaměstnává více než 360 zaměstnanců na celkem čtyřech vlastních lokalitách v Bavorském lese a v sousedních Čechách.

I v současnosti se u společnosti Dittrich & Greipl vyrábějí plechové díly a části opláštění a pouzder pro nejrůznější použití a aplikace. Vzhledem k neustálému budování a rozvoji výroby elektroniky v závodě Haus i. Wald se do popředí zájmu společnosti, resp. našich klientů dostávají větší měrou i mechatronické sestavy a kompletní zařízení a systémová řešení.

Dlouholetá partnerství s renomovanou klientelou svědčí o naší spolehlivosti a kvalitě. Právě v oborech orientovaných na budoucnost je velmi ceněna vysoká flexibilita a procesní zralost společnosti D&G.

Kariéra:
O volných pracovních místech se můžete informovat u paní Pauly Greipl telefonicky nebo e-mailem.
Kontakt: Paní Paula Greipl, Tel.: +49 8555 9609-0, karriere@dittrich-greipl.com
Pro doložení potřebné kvalifikace u poptávaných profesí akceptujeme i osvědčení o získané kvalifikaci dle NSK (pokud to daná profese umožňuje).

Kontakt

Kontaktní osoba Ing. Mejdrechová
Telefon: 734 256 003
E-mail: mejdrechova@dg-elektrik.cz
Web: http://www.dittrich-greipl.com

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

mejdrechova@dg-elektrik.cz | Informace přidány: 2015 Jun 24 11:03:57