Cvrček, s.r.o.

U Potůčku 30, Ústí nad Labem, 40007

Logo firmy Základním polem působnosti firmy Cvrček s.r.o. jsou obory topení, voda, plyn, stavební a zámečnické práce. Naši zaměstnanci v oborech topenáři, instalatéři, plynaři, zedníci a zámečníci jsou průběžně proškolováni a seznamováni s novými technologiemi tak, aby provedená práce u našich zákazníků byla na vysokém stupni odbornosti,maximální kvalitě a spokojenosti investora.
Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí tepelných zařízení, kotelen a výměníkových stanic na klíč, vodoinstalací, plynoinstalací a komplexními službami v oblasti ústředního výtápění a regulací při výrobě a spotřebě tepla.
Cvrček s.r.o.: Stavební práce, topení, rekonstrukce jádra, voda, plyn, čištění kanalizace Pro rozvody topných systémů, kanalizací, vodoinstalací a plynoinstalací používáme veškerá dostupná zařízení a materiály schválené pro ČR dle platných norem a předpisů.
Provádíme instalační práce za použití materiálů ocel, plast, měď, nebo dle výběru a přání zákazníka.
Provádíme čištění kanalizací pomocí elektrické spirály nebo pomocí tlakového čištění. Provádíme kamerové zkoušky a prohlídky pomocí kamerového systému.
Dále se naše společnost ve velké míře specializujeme na podlahové topení.
Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce jádra či rekonstrukce koupelen. Mezi další stavební práce patří například úpravy fasád, obklady, dlažby i celkové rekonstrukce bytů nebo budov.

Kontakt

Kontaktní osoba Petr Cvrček
Telefon: 602410004
E-mail: info@cvrcek-sro.cz
Web: http://www.cvrcek-sro.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

ondrej.kasl@cvrcek-sro.cz | Informace přidány: 2015 Jun 18 10:06:04