CASIOPEA s.r.o.

Skaláků 4, Praha, 14700

Logo firmy U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.
Společnost Casiopea, s.r.o. jsem založila v roce 1995 a od roku 1997, kdy jsem se stala její jedinou majitelkou, ji zaměřuji na osobní a profesní rozvoj. Tento proces nikdy nekončí. I já sama si uvědomuji, že na sobě potřebuji neustále pracovat a rozvíjet se. Proto tak dobře vím, jak moc toto současná doba vyžaduje od každého, kdo chce něčeho v osobním a v profesním životě dosáhnout.

V životě a ve vztazích jsou pro mne důležité hodnoty jako upřímnost, čestnost, důvěra, spolehlivost, zodpovědnost a spolupráce.

Spolupracuji s lidmi, kterých si mohu vážit, kteří ctí stejné hodnoty jako já, jsou kreativní a především pozitivně smýšlející.

Ráda sdílím a dělím se o své zkušenosti, držím se hesla: „DÁŠ – DOSTANEŠ“.

Na základě své praxe a získaných zkušenosti jsem vytvořila současnou nabídku společnosti Casiopea, s.r.o. Orientovala jsem ji především na malé a střední firmy a na začínající manažery a podnikatele, tedy na prostředí, které důvěrně znám.

Eva Kaňáková, zakladatelka společnosti Casiopea s.r.o.

Kontakt

Kontaktní osoba Eva Kaňáková
Telefon: +420 603 428 692
E-mail: casiopea@casiopea.cz
Web: http://www.casiopea.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

casiopeapraha@gmail.com | Informace přidány: 2014 Oct 21 17:46:04