bit cz training, s.r.o.

Vinohradská 93, Praha, 12000

Logo firmy Společnost bit cz training, s.r.o. navazuje na tradici a zkušenosti své mateřské společnosti bit gruppe, rakouské jedničky ve vzdělávání a zajišťuje realizaci komplexních vzdělávacích potřeb, projektů a poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Náš zkušený tým se řídí především potřebami zákazníka při zachování vysokého standardu kvality poskytovaných služeb. S našimi pokrokovými produkty se stávají znalosti a vzdělávání příjemným a obohacujícím zážitkem.

Od založení firmy v roce 2005 úzce spolupracujeme se státní správou. Společně s úřady práce v kraji Vysočina, Olomouckém a Karlovarském kraji realizujeme veřejné zakázky, které pomáhají krátkodobě i dlouhodobě nezaměstnaným najít nové pracovní příležitosti. Podobné programy vždy koncipujeme tak, aby uchazeče maximálně motivovaly a vedly k získání zaměstnání.

Spolupracujeme také s podniky a firmami různého zaměření a naším cílem je podpora jejich konkurenceschopnosti nejen formou samotného vzdělávání pracovníků na všech úrovních, ale prostřednictvím poradenství i dosažení koncepčního přístupu k rozvoji lidských zdrojů a zefektivnění procesů ve firmách. Výukový program připravujeme na míru podle specifických požadavků a konkrétních podmínek zadavatele.

Kontakt

Kontaktní osoba Michaela Vránová
Telefon: 774711672
E-mail: michaela.vranova@bitcz.cz
Web: http://www.bitcz.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

michaela.vranova@bitcz.cz | Informace přidány: 2014 Aug 14 10:50:27