ARGO-HYTOS s.r.o.

Dělnická, Vrchlabí, 54301

ARGO-HYTOS - silná značka ve fluidní technice

Skupina ARGO-HYTOS je jako dodavatel komponent a systému důležitou součástí celosvětového dodavatelského řetězce v oblasti mobilních strojů a všeobecného strojírenství. Aby mohla svým zákazníkům po celém světě nabídnout jednotnou podporu, vybudovala společnost ARGO-HYTOS mezinárodní sít výrobních podniku a prodejních společností, které jsou schopny nabízet své zkušenosti a služby přímo v místě působení zákazníka. V této době přicházejí ke slovu systémoví partneři, kteří přemýšlí komplexně, vnášejí do projektu své dlouholeté odborné zkušenosti a mohou nabídnout řešení ve fluidní technice.

Jako středně velký rodinný podnik s více než 1300 zaměstnanci disponuje společnost ARGO-HYTOS více než šedesátiletou zkušeností ve filtraci a řídicí a regulací technice v oblasti mobilní a průmyslové hydrauliky. Obzvlášť v mobilní hydraulice se ARGO-HYTOS vyvinula v jednoho z tvůrců inovací.

My sami se považujeme za mezinárodního partnera, který společně se zákazníkem realizuje inovativní a zákaznicky orientovaná systémová řešení. Základem tohoto je rozsáhlý modulový výrobní program, který muže být flexibilně rozšiřován o zákaznická řešení. V projektech nasazujeme naše veškeré know-how a do moderní fluidní techniky vnášíme stále nové impulzy. ARGO-HYTOS vlastní četné patenty a v mnoha případech vytvořila v tomto segmentu trhu úplně nové standardy.

Skupina ARGO-HYTOS je zastupována výrobními společnostmi v Německu, Čechách, Indii a Číne a četnými vlastními mezinárodními prodejními a montážními společnostmi po celém světě. Mimo to spolupracujeme s celou sítí partnerských organizací.

Cílem skupiny ARGO-HYTOS je podstatným dílem přispívat ke zlepšení produktu našich zákazníku a tím trvale zajistit jejich prospěch.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Petra Košková
Telefon: 499403310
Web: http://p.koskova@argo-hytos.com

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

p.koskova@argo-hytos.com | Informace přidány: 2014 Dec 9 12:39:47