AMULET logistic, a.s.

Kladská 112, Náchod, 54701

Jsme česká, dynamicky se rozvíjející akciová společnost, která spolupracuje s předními firmami v oblasti automobilového průmyslu, výroby hraček, gumárenství apod.

Během více než desetileté historie jsme si vybudovali pevné, oboustranně výhodné vztahy s našimi zákazníky i dodavateli. Vysoký standard našich služeb potvrzuje certifikát ISO/TS 16949 v oblasti řízení kvality. Jsme flexibilní, investujeme do nových technologií a technologií požadovaných zákazníkem.
Máme více než 600 zaměstnanců, z toho 75 % zdravotně znevýhodněných a jsme členy Komory zaměstnavatelů zdravotně postižených. Vedle kvality a spolehlivosti tak našim zákazníkům můžeme nabídnout i výhodné ceny s možností uplatnění náhradního plnění.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.


Divize výrobních služeb

AMULET logistic, a.s. nabízí kompletní outsourcing logistických činností příjem materiálu, zásobování klienta přímo do výroby v režimu Just In Time, uskladnění (řízené skladování, online evidence a přenos dat pomocí elektronické komunikace), vstupní kontrola hotových výrobků, přebalení podle požadavků zákazníka, expedice podle odvolávek zákazníka
Provádíme montáže a kompletace výrobků.
Provádíme ruční opracování materiálu.
Vyrábíme materiály určené pro propagaci a marketing.
Disponujeme vlastním vývojovým a konstrukčním centrem.
Zabýváme se vlastním výrobním programem (výrobky z plastu, pryže atd.).
Vlastníme technologii CNC řezání vodním paprskem.

Klientům s Alzheimerovým onemocněním a jinými typy stařecké demence poskytujeme nadstandardní zdravotní a sociální služby 24 hodin denně, 365 dní v roce. Součástí komplexní péče jsou nejnovější terapeutické postupy, stravování založené na diabetologických principech a příjemné moderní ubytování. Jsme otevřeni i specifickým potřebám pacientů, kteří u nás mohou najít místo na základě odborného posouzení jejich zdravotního stavu.

Náhradní plnění je jeden ze tří způsobů jak dodržet zákonem určené zaměstnávání osob se zdravotním postižením (OZP) v povinném podílu 4% k celkovému počtu zaměstnanců. § 81 novelizovaného zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. platí pro všechny firmy a zaměstnavatele s více než 25 zaměstnanci, a to i pro instituce, které jsou organizační složkou státu.

Kontakt

Kontaktní osoba Dobroslava Šídová
Telefon: +420601395422
E-mail: dobroslava.sidova@amuletcz.cz
Web: http://www.amuletcz.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

dobroslava.sidova@amuletcz.cz | Informace přidány: 2015 Apr 3 16:25:57