Ammann Czech Republic a.s.

Náchodská, Nové Město nad Metují, 54901

Ammann je vedoucí stavební dodavatel pro stroje, systémy a služby s klíčovými kompetencemi v oblasti asfaltu a pro celosvětové silniční stavitelství. Popuzován podnikatelským duchem existuje mezinárodně úspěšný rodinný podnik od roku 1869 v páté generaci. Volbou pana Johanna N. Schneider-Ammanna do spolkového sněmu převzal profesor Dr. Roman Boutellier úřad prezidenta správní rady a 6. generace udělala první kroke do správní rady.

Naši zaměstnanci jsou osobnosti. Rozumějí svému obchodu a provozují jej s největší radostí, kompetencí a energií. Ve stavebním průmyslu je rodina Ammann činná v podnicích Ammann BauAusrüstung AG a Avesco AG. Ammann je spolehlivým partnerem pro dlouhodobou spolupráci ve všech situacích.

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

OBCHODNÍ ÚSEKY

Obalovny asfaltových směsí
Do dnešního dne se v těžkém nasazení osvědčilo více než 3700 obaloven asfaltových směsí Ammann. Trvalá technika se stará o maximální spolehlivost. Nejmodernější technika přitom umožňuje snadnou obsluhu. Zákaznický servis zajišťuje pomocí místních servisních center účinnou podporu, a to nepřetržitě.

Hutnění
Od pěchů po těžký tahačový válec obsahuje nabídka stroje pro veškeré aplikace na úseku hutnění půdy. Hutnící stroj Ammann vykonávají v zahradnictví a úpravě krajiny stejné spolehlivé nasazení jako při podpoře náročných projektů výstavby silnic.

Zařízení na míchání betonu
Společnost Ammann Elba si drží vedoucí pozici jako výrobce moderních lopatkových míchaček a kompletních zařízení na míchání betonu a nabízí spolehlivá a ekonomická řešení zařízení pro výrobu kvalitního betonu. Zařízení na míchání betonu jsou k dispozici ve všech hlavních velikostech a pro širokou řadu mobilních i stacionárních aplikací.

Globální značka pro lokální trhy
Společnost Ammann cílevědomě směřuje z pozice mezinárodního dodavatele produktů a služeb v oblasti silničních staveb na pozici dodavatele globálního. V klíčové oblasti, kterou představuje asfalt, nabízí Ammann po celém světě řešení přizpůsobená jednotlivým trhům. Základem je skvěle etablovaná globální síť vlastních závodů a servisních či prodejních partnerů. Ammann všem svým zákazníkům poskytuje kvalifikovaný a pohotový servis.

Kontakt

Kontaktní osoba Bronislava Kovářová
Telefon: +420 491 476 233
E-mail: bronislava.kovarova@ammann-group.com
Web: http://www.ammann-group.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

bronislava.kovarova@ammann-group.com | Informace přidány: 2015 Feb 19 16:00:09