AGROZET České Budějovice, a.s.

U Sirkárny 30, České Budějovice, 37004

Logo firmy Agrozet České Budějovice, a.s. s padesátiletou historií, patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky. Postupem času se úspěšné obchodní aktivity rozšířily z domovské oblasti jižních Čech na území celé České republiky.


Agrozet má celkem šest prodejních středisek v jižních Čechách, jedno v severních Čechách, tři na Vysočině a tři na jižní Moravě s týmem zkušených, odborně vyškolených mechaniků a obchodníků s mnohaletou praxí.


Obchodní strategií společnosti je nabízet zákazníkům všech velikostí a zaměření techniku, odpovídající jejich specifickým podmínkám. A to jak osvědčené stroje tuzemské výroby, tak i špičkovou techniku zahraniční.


Centrální sklad náhradních dílů pravidelně zásobuje všechny vlastní prodejní střediska a dealerskou síť. Expresní služba a noční rozvozy umožňují rychlou dodávku zboží, v případě havárie a včasného objednání do druhého dne.


Agrozet České Budějovice a.s. je držitelem certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 a v roce 2011 získal certifikát systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005.


Se všemi aktivitami společnosti souvisí včasná dodávka náhradních dílů, která je zajišťována prostřednictvím centrálního skladu náhradních dílů se špičkovou logistikou a s rozsáhlou nabídkou, kterou tvoří více než 80 000 položek od tradičních tuzemských i renomovaných zahraničních výrobců.

Naše společnost uvítá zaměstnance vzdělané v oboru, včetně uchazečů s profesní zkouškou kvalifikace.

Kontakt

Kontaktní osoba Anna Urie
Telefon: 389012290
E-mail: urie@agrozet.cz
Web: http://www.agrozet.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hr@agrozet.cz | Informace přidány: 2015 Mar 9 12:01:13