Acam Solution s.r.o.

Kpt. Jaroše 10, Břeclav, 69002

Logo firmy Společnost založená v roce 2014 navazuje na naše dosavadní individuální pětileté zkušenosti z úspěšného podnikání v oblasti energetiky, průmyslové automatizace a vývoje. Zúročujeme své zkušenosti z oblasti průmyslové automatizace, řízení, měření a regulace nabyté na projektech v institucích Ceitec, a odborné znalosti získané na stážích ve společnostech s vedoucím postavením na trhu v oboru měření a automatizace.
Náš pracovní tým tvoří výběr z řad absolventů technických vysokých škol, kteří v praxi prokázali inovativní myšlení, flexibilitu a tvořivost a smysl pro detail při řešení úkolů. Klademe důraz na vzdělávání a další odborný růst našich specialistů, abychom mohli trvale poskytovat ve svých řešeních nejmodernější technologie a postupy. Nasloucháme našim zákazníkům, abychom individuálním přístupem k jejich požadavkům efektivně naplnili jejich očekávání.

Chceme být vyhledávaným partnerem pro všechny, kteří uvažují o investicích do měření a automatizace výrobních procesů, a proto pracujeme tak, aby každý zákazník měl důvod přizvat naši společnost ke spolupráci a dal nám možnost nabídnout naše řešení a služby.

Při náboru nových zaměstnanců v rámci kvalifikačních předpokladů uznáváme také příslušná osvědčení o odpovídající profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací (NSK)

Kontakt

Kontaktní osoba Pavel Bortlik
Telefon: 721253572
E-mail: pavel.bortlik@acam.cz
Web: http://www.acam.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

pavel.bortlik@acam.cz | Informace přidány: 2015 Apr 30 11:55:40