AB Facility a.s.

Kodaňská 46, Praha, 10100

AB Facility je jedním z největších poskytovatelů služeb facility managementu v České republice. Naše podnikání je rozděleno do šesti divizí, z nichž každá vystupuje jako samostatná obchodně provozní jednotka společnosti AB Facility.

Divize Facility management Čechy a Facility management Morava zajišťují zejména technickou správu objektů a integraci všech služeb facility managementu podle zákazníka.

Divize Technologie je zaměřena na servis, revize a menší investiční projekty na technologických zařízeních budov.
Divize Energetické služby nabízí našim zákazníkům provozní a

investiční opatření při hledání úspor při provozu energetických zařízení.

Divize Úklidové a bezpečností služby je schopna nabídnout našim zákazníkům komplexní i specializované služby v oblasti úklidu a ostrahy objektu.

Divize Zahradnické služby spolupracuje s našimi zákazníky při realizaci zahradních úprav zeleně objektů včetně veškerého sortimentu služeb údržby zeleně a venkovních ploch.

Divize Security nabízí pro naše klienty komplexní služby ostrahy majetku a osob, hlavním cílem je ochrana oprávněných práv a zájmů zákazníka.

V podobném sortimentu služeb podniká AB Facility na Slovensku. Naše podnikání j zde rozděleno do čtyř segmentů, které se zaměřují na facility management, úklid, zahradnické služby a energetické služby. Naše společnost na Slovensku využívá dlouholetého know-how firmy v Čechách a představuje nejrychleji rostoucí jednotku v rámci celé naší skupiny. Specializovanou dceřinou společností je společnost AB Facility Services, kde zaměstnáváme veškeré zaměstnance skupiny se změněnou pracovní schopností. To nám umožňuje využívat datační politiku státu v této oblasti a zároveň nabízet našim zákazníkům tzv. náhradní plnění.

Kontakt

Kontaktní osoba Hana Strouhalová
Telefon:
E-mail: hana.strouhalova@abfacility.com
Web: http://abfacility.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

hana.strouhalova@abfacility.com | Informace přidány: 2014 Oct 7 12:47:36